Markalar
 
DOVIZ KURU
 
BAYILIK
 
Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 
Özel
 
WEB YAZILIM
 
MAIL ORDER
 
MAGAZA
 

REXPO RB-80 ARAÇ İÇİN BLUETOOTH + TRANSMITTER

REXPO RB-80 ARAÇ İÇİN BLUETOOTH + TRANSMITTER
Büyütmek için resime tıklayın
Stok Durumu: Stokda var
Ürün Kodu: RB-80
Üretici: REXPO

 

Direksiyonlara Uyumlu Harika Tasarım
Estetik ve kullanışlı yapısı REXPO RB-80 Bluetooth Araç Kiti bütün direksiyonlara uyumlu gövdesi ile kolay kullanım imkânı sunar. Rahatlıkla direksiyonunuza orijinalliğine hiçbir zarar vermeden monte edebilirsiniz.. Direksiyonu sıkı bir şekilde saran gövde Araç Kitinin sabitlenmesini sağlar. LCD ekranda Arayan Kişinin adını gösteren RB-80 Bluetooth Araç Kiti, fonksiyonel tuş takımı ile özgürce konuşmanızı sağlar. RB-80 Araç Kiti Aracınızda şık duruşu ve cep telefonunuza dokunmadan sağladığı iletişim ile vazgeçilmeziniz olacak.

FM Transmitter Özelliği:

Bluetooth Fm Transmitter ile Aracınızı Kullanırken Cep Telefonunuza Dokunmadan Görüşme Yapabilecek bu sayede yol güvenliğini tehlikeye atmamış olacaksınız.  Ayrıca Micro SD karttaki parçalarınızı hem ürün üzerindeki dâhili hoparlörden hem de radyo frekansı üzerinden dinleyebilirsiniz.

 

Özel Kulaklık

Ayrıca araç içinde özel konuşmalar yapmanız için RB-80 Özel kulaklığı sayesinde hem araç içindekilerin özel konuşmalarınızı dinlemesini önler hem araç içindeki konuşmalar karşınızdakine ulaşmamış olur.

 

Micro SD Kart (TF) desteği:

Micro SD (TF) kart girişine yerleştireceğiniz kartınızla dilediğiniz müziği dinleme imkanına sahip olacaksınız.

LCD Ekran 
REXPO RB-80, Parlak LCD ekranda Arayan Kişinin Telefon numarasını gösterir.  Ayrıca dineldiğiniz MP3 parçalarında şarkıcı ve şarkı isimlerini gösterir.  Bunun yanı sıra kaçıncı  şarkıyı dinlediğinizi gösterir.

Sesli Arama - Eller Serbest ve Kablosuz
REXPO RB-80 Bluetooth özellikli cep telefonunuzla 10m'lik bir alan içinde aracınızda ya da herhangi bir yerde size kablosuz özgürlük sağlar. Araç sürerken ellerinizi direksiyondan ayırmadan telefonla kablosuz bir şekilde görüşebilirsiniz. Ayrıca Sesli Arama özelliği ile Cep telefonunuza dokunmadan, Cep telefonunuzda Ses etiketi eklenmiş kişilerin ismini söyleyerek Araç kitinizin otomatik arama yapmasını sağlayabilirsiniz. Aracınızda sürüş emniyetini riske atmamış olacaksınız ve özgürce konuşmanın keyfini süreceksiniz.

Konuşma Süresi
Tamamen şarj edildiğinde 8 saate kadar kesintisiz konuşma süresi sağlar. Araç içi çakmaklık şarjı ve usb kablosuyla gönderilen REXPO RB-80 Bluetooth Araç Kiti 3 saat gibi kısa bir sürede ful şarj olabilmektedir.

Lazer baskılı tuşlar

Kullanımı kolay olan REXPO RB-80 Araç Kiti, lazer baskılı tuşları sayesindesize gece kullanım kolaylığı sunar  ve Multifonksiyonel Tuşlar Görüşmeyi başlatma, sonlandırma, reddetme, eşleme, tekrar arama ve sesli arama gibi birçok özelliğe yön vermenizi sağlar.

REXPO RB-80 ARAÇ İÇİN BLUETOOTH + TRANSMITTER
Büyütmek için resime tıklayın
REXPO RB-80 ARAÇ İÇİN BLUETOOTH + TRANSMITTER
Büyütmek için resime tıklayın