Markalar
 
DOVIZ KURU
 
BAYILIK
 
Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 
Özel
 
WEB YAZILIM
 
MAIL ORDER
 
MAGAZA
 

REXPO FD-711 USB 4 PORTLU LAPTOP SOĞUTUCU

REXPO FD-711 USB 4 PORTLU LAPTOP SOĞUTUCU
Büyütmek için resime tıklayın
Stok Durumu: Stokda var
Ürün Kodu: FD-711
Üretici: REXPO

 

  Ürün Özellikleri
 

 

 

REXPO FD-711 USB 4 PORTLU 3 FANLI  NOTEBOOK SOĞUTUCUSU

 

Rexpo 3 Fanlı Notebook Soğutucusu

 
Metal  malzemeden üretilen Rexpo fd-711 soğutucu değişik ebatlardaki notebooklar için kullanılabilir. Notebookların  fanı geç devreye girdiğinden dolayı  işlemcileri ısınmakta ve notebookların çalışma verimini düşürmektedir. Rexpo soğutucu 3 fanı sayesinde bu aşırı ısınmayı engelemmekte ve oldukça da sessiz çalışmaktadır.

 

 

usb 4 portlu

 

usb 1,1 özelliğinde olan bu model harici 4 adet usb portuna sahip olup, (ki genellikle notebooklarda 2 adet usb giriş bulunmaktadır)Notebook kullanıcıları için ciddi bir avantaj  sağlamaktadır.


Ekonomik Fiyatlı


Rexpo 711 model notebook soğutucu muadili olan diğer marka notebook soğutuculara oranla daha üstün özelliklere sahip olun çok daha uygun fiyatlara sunulmaktadır. Dizüstü bilgisayarının gürültüsünden sıkılan ama ekonomik çözüm arayan kullanıcıların talepleri için özel olarak üretilen Rexpo  soğutucusu, ergonomik ve sessiz çalışmayı masanıza getiriyor.

 

Ergonomik


Artık yaygın olarak kullanılmaya başlanan dizüstü bilgisayarlar, uzun süreli masaüstü kullanımda bileklerde ağrıya sebep olabilmektedir. Rexpo  soğutucu bileklerinizi rahat ettirecek eğimli yapısı ve bilek dayama alanıyla dizüstü bilgisayarınızı çok daha ergonomik şekilde kullanmanızı sağlar. 55cm uzunluğundaki usb kablo sayesinde istediğiniz notebook portuna takarak kullanabilirsiniz.. Ayrıca açma kapama düğmesi sayesinde dilediğniz vakit soğutucunuzu devre dışı bırakma imankına sahip olabilirsiniz.


Sistem yavaşlamasına son


Sık kullanılan dizüstü bilgisayarlar  daha kısıtlı soğutma imkanlarına sahiptir. Uzun süreli kullanımda  aşırı ısınma gerçekleşmekte bu ısı artışı CPU''nun aşırı ısınmasına ve dolayısıyla sistemin yavaşlamasına  ve hatta kilitlenmesine sebep olabilmektedir. Rexpo  soğutucu bu gibi sorunlarla karşılaşmamanız için özel olarak tasarlanmıştır. Ellerinizi rahat ettirecek ve etkili soğutma sağlayan yüzeyi, dizüstü bilgisayardan aldığı güçle çalışmaktadır.

REXPO FD-711 USB 4 PORTLU LAPTOP SOĞUTUCU
Büyütmek için resime tıklayın