Markalar
 
DOVIZ KURU
 
BAYILIK
 
Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 
Özel
 
WEB YAZILIM
 
MAIL ORDER
 
MAGAZA
 

REXPO FD-710 BÜYÜK FANLI LAPTOP SOĞUTUCU

REXPO FD-710 BÜYÜK FANLI LAPTOP SOĞUTUCU
Büyütmek için resime tıklayın
Stok Durumu: Stokda var
Ürün Kodu: FD-710
Üretici: REXPO

 

  Ürün Özellikleri

 

 

REXPO FD-710 BÜYÜK FANLI   NOTEBOOK SOĞUTUCUSU

 
Yoğunlaştırılmış Yüksek kaliteli Plastik malzemeden üretilen Rexpo fd-710 soğutucu 15 ve 17 inc  notebooklar için kullanılabilir. Saydam plastik malzemeden kullanıldığı için Notebook'lara zarar vermez.  Enerjisini bilgisayarın USB çıkışından almaktadır. Genelde dizüstü bilgisayarların fanı geç devreye girdiğinden, çok sık notebook kullananların en çok rahatsız olduğu konu notebookların çok ısınması problemidir. Rexpo Büyük fanı sayesinde bu aşırı ısınmayı engelemmekte ve oldukça da sessiz çalışmaktadır.


Ekonomik Fiyatlı
Dizüstü bilgisayarının gürültüsünden sıkılan ama ekonomik çözüm arayan kullanıcıların talepleri için özel olarak darbeye ve çizilmeye dayanıklı ABS plastikten üretilen Rexpo  soğutucusu, ergonomik ve sessiz çalışmayı masanıza getiriyor.

 

Ergonomik
Artık yaygın olarak kullanılmaya başlanan dizüstü bilgisayarlar, uzun süreli masaüstü kullanımda bileklerde ağrıya sebep olabilmektedir. Rexpo  soğutucu bileklerinizi rahat ettirecek eğimli yapısı ve bilek dayama alanıyla dizüstü bilgisayarınızı çok daha ergonomik şekilde kullanmanızı sağlar. Ayrıca 55cm uzunluğundaki usb kablo sayesinde istediğiniz notebook portuna takarak kullanabilirsiniz.  


Sistem yavaşlamasına son
Sık kullanılan dizüstü bilgisayarlar  daha kısıtlı soğutma imkanlarına sahiptir. Uzun süreli kullanımda  aşırı ısınma gerçekleşmekte bu ısı artışı CPU''nun aşırı ısınmasına ve dolayısıyla sistemin yavaşlamasına  ve hatta kilitlenmesine sebep olabilmektedir. Rexpo  soğutucu bu gibi sorunlarla karşılaşmamanız için özel olarak tasarlanmıştır. Ellerinizi rahat ettirecek ve etkili soğutma sağlayan yüzeyi, dizüstü bilgisayardan aldığı güçle çalışmaktadır.  

REXPO FD-710 BÜYÜK FANLI LAPTOP SOĞUTUCU
Büyütmek için resime tıklayın