Markalar
 
DOVIZ KURU
 
BAYILIK
 
Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 
Özel
 
WEB YAZILIM
 
MAIL ORDER
 
MAGAZA
 

Teslimat Bilgileri

Teslimat Bilgileri

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından UĞUR Bilişim garantisi ile size teslim edilecektir.
Satın aldığınız ürünler bir teyit e-mail'i ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-mail size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

UĞUR Bilişim ürün portföyünde bulunan onbinlerce ürün için stok tutmamaktadır. Ürünler siparişiniz üzerine tedarik edilmektedir. Her ne kadar ürün listeleri sürekli güncel tutulsa da sipariş etmiş olduğunuz bazı ürünler tedarikçi firmaların stoklarında tükenmiş olabilir. Bu gibi durumlarda Müşteri Hizmetleri sizinle irtibata geçerek bilgi verecek ve iptal edilen siparişin veya ürünün bedeli aynı gün kredi kartınıza iade edilecektir.

Kesinleşen siparişler anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından Teslimat Süreleri Tablosu 'nda belirtilen sürelerde teslim edilecektir. Teslimat giderleri, sipariş esnasında tarafınıza bildirilecek ve alışveriş tutarının üzerine eklenerek kredi kartınızdan tahsil edilecektir.