Markalar
 
DOVIZ KURU
 
BAYILIK
 
Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 
Özel
 
WEB YAZILIM
 
MAIL ORDER
 
MAGAZA
 

Hakkımızda

Misyon

Firmalar arası rekabetin sadece fiyatta değil, kalite ve hizmettede  yapılması gerektiğine inanıyoruz. Amacımız varolan pastadan   aldığımız payı büyütmek değil,sektörü yeni ürünlerle tanıştırıp  pastayı büyütmek.Biz, rakiplerimizin dahi ekonomik sıkıntıya             girmeden, sektörün gelişimini istiyoruz. Çünkü bilişim sektörü  gelişime müsait ve önü açık bir sektör.

Şirket yapısı

 Uğur Bilişim 2008 yılında Kayseri'de kuruldu. Ürün portföyünde ses  sistemleri, Kasalar, Network ürünleri, speaker çeşitleri, kablo ve  multimedya alanındaki diğer ürünleri de kendi markalarıyla ithal etmekte veya kendi özgün markalarını kullanmakta.

Uğur Bilişim bünyesinde barındırdığı başlıca markalar, Rexpo, Haier, Hytech, Escort, Adata, TP-Link,HP,Everest, microlab, Coolermaster, Colors-it, Mikado, Snopy, Sanrupid, 3Nod, Senfony, ve DLM'dir.

Şirketimiz Türkiyenin ileri gelen firmalalarıyla kontak halinde olup, ürün dağıtımını daha çok bu firmalar üzerinden yapmak. Bu firmalarla her türlü lojistik desteği sağlamaktadır.

Sunulan Hizmetler

  • Ürün çeşitlemesi yaparak bunu reklam ve pazarlama ağı ile duyurmak..
  • Dağıtıcı firmalara ürün tanıtımı yapılması ve fiyat çalışmasının duyurulması
  • Telefon ve internet üzerinden satış yapılması
  • Sipariş geçen ürünlerin sevkinin ve kargo hizmetinin organize edilmesi
  • Arıza ve Teknik problemlerde dağıtıcı veya müşteriye bilgilendirme veya ürün tamir, garanti prosedürlerini işletmek